0

Devojčica pala sa šestog sprata



Trinaestogodišnja devojčica pala je sinoć oko 23,30 časova sa šestog sprata zgrade na Vizantijskom bulevaru 116.

Devojčica je u svesnom stanju je kolima hitne pomoći prevezena u Klinički centar, ali za sada nije poznato kakve je povrede zadobila.

Izvor: NiškeVesti

Prijatelji sajta: FIRMA.co.rs
Prijatelji sajta: MojaKompanija.rs

Ostavite komentar

Pošaljite vest